Over ons

Uw investering in Spanje

Ons teams stopt niet voor ze uw perfecte appartement , villa of grondstuk gevonden heeft hier in Spanje.

Daarom werken wij actief voorafgaand met telefoon, internet, en in onze burelen om een een gerichte zoekactie in de geselecteerde zone op te zetten ( Albir, Alfaz, Altea, La Nucia Benidorm, Polop).

Om dit te leveren hebben wij wel een hoeveelheid aan inlichtingen nodig wat uw kriteria zijn over bevoorbeeld kwaliteit, ligging, zwembad, garage etc… Het is onze job om u die vragen te stellen, zodat we een zo fijn mogelijke selectie kunnen maken om zo uw droomhuis te vinden voor de vooropgestelde prijs.

Wanneer we dan deze woning hebben gevonden, staan wij u bij met het ganse aankoopproces. Dit kan gaan over het aanvragen van een NIE nr, het openen van bankrekeningen, de notariële akte bij de notaris.

Wanneer je dan je droom vervult hebt, en je de trotse eigenaar bent van een Spaanse woning, hebben we de ervaring dat je achteraf nog steeds enige begeleiding nodig kan hebben. Wij kunnen u ook daar mee helpen met onze “ Multi service” Dit kan gaan over waar je het beste je meubelen zou kopen, of voor zwembadonderhoud, tuinwerken, schoonmaak en reparaties.

Indien u echter uw huis wil verkopen in onze regio, kontakteer ons vrijblijvend om een schatting te krijgen en de voorwaarden en legale/fiscale verplichtingen te bespreken die een Spaans verkoper heeft. Wij apriceren ten zeerste uw kontaktname gezien we constant meer eigendommen nodig hebben in onze portfolio,

We zijn er om u te helpen, kontakteer ons nog vandaag!

Ons team: Profesional Property Agents

Sol Stenbo

Ragnhild “Sol” Stenbo

Manager & Agent
Mobiel (+34) 695 592 402
Taal: Norweign Swedish Spanish English
sol@solalbir.com

Walter Matthijssen

Agent
Mobiel (+34) 693 711 147
Taal: English Spanish Deutch Nederland Belgium French
walter@solalbir.com


Karin Noelting

Agent
Mobiel (+34) 693 711 146
Taal: English Deutch Spanish French Italian
karin@solalbir.com

Raquel Castellanos

Sales Secretary
Mobiel: (+34) 639 380 958
Taal:
raquel@solalbir.com

Irena Medina

Agent
Mobiel: (+34) 627 986 867
Taal: English Spanish Norweign Swedish Polish
irena@solalbir.com

Isabella Ewa

Isabella Ewa Muñoz

Agent
Mobiel: (+34) 683 607 874
Taal: Norweign Swedish Spanish Polish English
isabella@solalbir.com

Vincent Bou Jr.

Agent
Mobiel: (+34) 639 227 079
Taal: Spanish English
vincent@solalbir.com

Agustin Cuevas Pascual

Agent
Mobiel: (+34) 661 279 014
Taal: Spanish English
agustin@solalbir.com

Vera Ferodovna

Agent
Mobiel: (+34) 639 380 958
Taal: Spanish English Moldavia Russian Romanian
vera@solalbir.com

Gema Regalado

Technical Architect
Mobiel: (+34) 635 825 512
Taal: Spanish English
gema@solalbir.com